سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش یا affiliate marketing چیست؟

“روزی در یک مهمانی آقای جف بزوس موسس وبسایت آمازون، با یک نویسنده آشنا شد که می‌خواست کتابش را منتشر کند، بدون آن که به عنوان فروشنده شناخته شود. این اتفاق باعث شد آقای بزوس تصمیم بگیرد کتاب او را در سایت آمازون برای فروش عرضه کند و در ازای آن درصدی از قیمت کتاب را بعنوان کارمزد از ناشر دریافت کندسیستم همری در فروش چیست؟.

در نتیجه ی این اقدام  در سال ۲۰۱۷ سیستم همکاری در فروش شرکت آمازون به کلّی تغییر کرد و درآمد آنها را به صورت شگفت انگیزی افزایش داد.”

یکی از پیامد های گسترش تکنولوژی و ارتباطات آنلاین ، جایگزین شدن روش های نوین فروش با روش های سنتی رایج در گذشته است.بطور مثال در روش بازاریابی سنتی ،کسی که مسئول بازاریابی یک محصول بود باید با در دست داشتن محصول یا اطلاعات آن به افراد مختلف مراجعه میکرد تا بتواند کالای خود را به آنها بفروشد.ولی در سیستم ههمکاری در فروش ،بازاریاب از هر مکان و در هر زمانی این امکان را دارد که کالا و خدمات خود را معرفی کند و از طریق دورکاری درآمد کسب کند.

 

همکاری در فروش  ((affiliate marketing))  به چه معناست؟

شما کالا یا خدمات یک سازمان (فروشنده) را تبلیغ میکنید و در ازای خرید مشتریانی که بواسطه ی شما با محصول آشنا شده و آن را خریداری کرده اند ، حقوق دریافت میکنید. این ساده ترین توضیحی است که میتوان برای معرفی این مدل کسب و کار ارائه داد.

در افیلیت مارکتینگ، فروشنده که همان شرکت تولید کننده یا عرضه کننده ی خدمات است از طریق همکاری با افراد دیگر اقدام به معرفی و فروش محصولات و خدمات خود میکند و بابت هر فروشی که توسط تبلیغ کننده ها انجام شود، به آنها حقوق (کارمزد) پرداخت میکند. بدیهی است که هرچه میزان بازدهی تبلیغات شما بالاتر باشد،درآمدی که به دست می آورید نیز بالاتر است.این حقوق، درصدی از فروش است که بین عرضه کننده ی محصول و بازاریاب توافق میشود.

 

تفاوت ها و تمایزهای بازاریابی اینترنتی با بازاریابی سنتی را بدانیم:

در این سیستم، توسط سایت شرکت عرضه کننده خدمات، یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار داده میشود. داشتن این لینک مثل این است که فروشگاه خودتان را دارید.

کافیست پس از معرفی کالا یا خدمات، لینک را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.هر خریدی که از طریق این لینک اتفاق بیفتد به نام شما ثبت شده و درصد تعیین شده به حساب شما واریز میگردد.

در روش سنتی ، بازاریاب باید حتما با مراجعه ی حضوری به مشتریان، کارِ تبلیغ و فروش را انجام میداد؛ در نتیجه انجام آن فقط در ساعات مشخصی از روز ممکن بود.

اما در این روش به دلیل اینکه شما از طریق اینترنت درحال تبلیغات هستید نیازی به حضور در محل خاص یا در ساعت مشخص نیست.هرجا که باشید و در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز میتوانید تنها با استفاده از کامپیوتر یا گوشی موبایل خود فعالیت و کسب درآمد کنید. بنابراین میتوانید این کار را بعنوان شغل دوم نیز انتخاب کنید و از طریق آن درآمد عالی کسب کنید.

نکته ی لازم به ذکر دیگر این است که پس از مدت کمی ، حتی بدون اینکه فعالیت کنید درآمد خواهید داشت.

 

ورود به سیستم و شروع کار

اگر نحوه ی فعالیت به سبک همکاری در فروش برای شما جذاب است و پس از آشنایی و تحقیق درباره ی آن تصمیم گرفتید آن را انتخاب و از آن کسب درآمد کنید، ما به شما این اطمینان را میدهیم که قطعاً یکی از بهترین تصمیم های زندگی خود را گرفته اید.

ما در تیم بیمه کنار شما هستیم و این امکان را برای اولین بار در صنعت بیمه فراهم کرده ایم که در صورت تمایل به همکاری در فروش، لینک اختصاصی خودتان را کاملا رایگان در اختیارتان قرار بدهیم و شما در هر لحظه،حتی در اوقاتی که کار نمیکنید ، درآمد داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *