بیمه حوادث با پوشش بیماری کرونا

بیمه حوادث با پوشش بیماری کرونا

با شیوع ویروس کرونا در جهان که منجر به اپیدمی بیماری کووید ۱۹ شده ، یکی از بزرگترین دغدغه های مردم، مبتلا نشدن به این بیماری و بعد از آن در صورت ابتلا به کرونا، درمان به بهترین شکل و بیشترین خدمات ممکن است. بیمه سامان به همین منظور اقدام به ارائه بیمه حوادث انفرادی با پوشش کرونا ویروس نموده است.

شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خود به صورت آنلاین بیمه حوادث کرونا را تهیه کنید . کافی است که یکی از طرح های بیمه کرونا را انتخاب کرده و وارد کردن اطلاعات شخصی خود اقدام به خرید بیمه نامه کنید.       

همانطور که از نام این بیمه نامه پیداست، علاوه بر کرونا، حوادث را هم تحت پوشش قرار می دهد. بنابراین با موضوعاتی نظیر حوادث ورزشی، حوادث دانشجویی، حوادث دانش آموزی، حوادث انفرادی شخصی، حوادث مسافرت داخلی، و حوادث شغلی نیز همخوانی دارد و با این موضوع هم قابل خریداری می باشد.

  • در بیمه درمان کرونا، سه پوشش اصلی ارائه شده است:
  • پوشش فوت، نقص عضو و ازکارافتادگی ناشی از حادثه
  • هزینه پزشکی ناشی از حادثه
  • غرامت روزانه بستری در بیمارستان

در صورتی که قصد بیمه کردن شخص زیر ۱۸ سال را دارید، لازم است که خودتان به عنوان بیمه گذار و آن فرد را به عنوان بیمه شده تحت پوشش قرار دهید. چرا که افراد زیر ۱۸ سال امکان خرید بیمه نامه به عنوان بیمه گذار را ندارند.

بیمه نامه حوادث با پوشش بیماری کرونا برای سنین ۵ تا ۷۵ سال قابل ارائه می باشد.

بیمه حوادث کرونا در سه بازه زمانی سه ماهه، شش ماهه، و یک ساله قابلیت صدور دارد.

در این بیمه نامه، فقط برای بیماری کرونا ۱۴ روز دوره انتظار وجود دارد.

بیمه حوادث سامان در ۲۴ ساعت شبانه روز و در سراسر جهان معتبر است و در صورتی که حادثه ای اتفاق بیافتد، طبق شرایط بیمه نامه قابل پرداخت خواهد بود.

بهترین قیمت بیمه حوادث را در بیمه سامان خواهید دید و همکاران ما آماده هستند تا مشاوره تلفنی در زمینه خرید آنلاین بیمه حوادث و استعلام آن را ارائه دهند

بیمه حوادث سامان با پوشش بیماری کرونا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *