بیمه آتش سوزی صنعتی

بیمه آتش سوزی صنعتی 

بیمه آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی برای کسانی که صاحب شغل و کسب و کاری هستند، مانند شرکت، کارخانه، فروشگاه یا انباری ، حتما به ایمنی محل کارشان اهمیت می‌دهند و راضی به آسیب دیدن یا نابود شدن آن نیستند،لازم است.بیمه آتش سوزی صنعتی

کارخانه‌ها، کارگاه‌‌ها، انبارها، مجتمع‌های تجاری و… به دلیل تجهیزات و محتویاتشان همیشه در معرض حوادثی مثل آتش سوزی هستند. 

یکی از انواع بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی است که می‌تواند از کسب و کار شما در برابر آتش سوزی محافظت کند.

بیمه آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی مربوط به چه مراکزی است؟

  • منظور از مراکز صنعتی همه کارخانه‌ها مثل کارخانه‌های صنایع غذایی، نساجی، پوشاک، چرم، چوب، کاغذ، شیمیایی و… می باشد.

در بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی می‌توانید ساختمان، تأسیسات، ماشین آلات، مواد اولیه و موجودی کارخانه خود را در برابر خطرهای اصلی و اضافی این بیمه مثل آتش سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله و … بیمه کنید.

  • منظور از مراکز غیر صنعتی هم مراکزی مثل فروشگاه‌های تجاری، تعمیرگاه‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های اداری، آموزشگاه‌ها، مراکز خدماتی و … می باشد.

در بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی می‌توانید ساختمان، تأسیسات، موجودی ثابت و دکوراسیون محل کار خود را در برابر خطرهای اصلی و اضافی بیمه آتش سوزی بیمه کنید

قیمت بیمه آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی 

در محاسبه قیمت بیمه آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی عوامل مختلفی مثل سال ساخت، نوع سازه، منطقه شهری، نوع فعالیت، میزان ریسک مورد بیمه، میزان رعایت نکات ایمنی، پوشش‌های انتخابی و …تاثیرگذار می باشند..

قبل از صدور این بیمه در اکثر مواقع از محل مورد بیمه بازدید می‌شود تا بر اساس عواملی که گفته شد قیمت بیمه نامه را تعیین کنند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *